My Favorite Movies
| angelbabypat's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 5 |
40 Days and 40 Nights 2002, R) |
|
| 6 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 7 |
Friday 1995, R) |
|
| 8 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 9 |
That's So Raven - Raven's House Party 2005, G) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |










