My Favorite Movies


  angelam377y's Rating My Rating
1
So Close 2003,  R)
2
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009,  PG)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
4
Shrek 2 2004,  PG)
5
The Grudge 3 2009,  R)
6
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
7
Samurai X - Trust & Betrayal (Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan: Tsuioku hen) 1999,  Unrated)
8
Samurai X - The Motion Picture (Rurôni Kenshin: Ishin shishi e no Requiem) 2001,  Unrated)
9
Rurôni Kenshin: Seisô hen (Samurai X: Reflection) 2001,  Unrated)
10
Angels & Demons 2009,  PG-13)
11
Valentino: The Last Emperor 2008,  PG-13)
12
Tyson 2009,  R)
13
The Soloist 2008,  PG-13)
14
Land of the Lost 2009,  PG-13)
15
24 City (Er shi si cheng ji) 2008,  Unrated)
16
Drag Me to Hell 2009,  PG-13)
17
Caos Calmo (Quiet Chaos) 2008,  Unrated)
18
40 Días 2009,  R)
19
$9.99 2008,  R)
20
Sex Positive 2008,  R)
21
Tetro 2009,  R)
22
Dead Snow (Død snø) 2008,  Unrated)
23
Food, Inc. 2008,  PG)
24
Moon 2009,  R)
25
Imagine That 2009,  PG)
26
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian 2009,  PG)
27
The Taking of Pelham 1 2 3 2009,  R)
28
Year One 2009,  PG-13)
29
Up 2009,  PG)
30
The Hangover 2009,  R)
31
The Proposal 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments