My Favorite Movies
| andyzbak's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 2 |
Hustle & Flow 2004, R) |
|
| 3 |
Friday 1995, R) |
|
| 4 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 5 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 6 |
Freddy Got Fingered 2001, R) |
|
| 7 |
Menace II Society 1993, R) |
|
| 8 |
Road Trip 2000, R) |
|
| 9 |
Baby Boy 2001, R) |
|
| 10 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 11 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 12 |
Little Man 2006, PG-13) |












