My Favorite Movies
action, adventure, little love
| andrewj38's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 4 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 8 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 10 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 13 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 14 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 15 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 17 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 18 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 19 |
Wild Wild West 1999, PG-13) |



















