My Favorite Movies
| andreasmagil's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 3 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Something New 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Love Potion #9 1992, PG-13) |
|
| 8 |
First Knight 1995, PG-13) |
|
| 9 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 10 |
Madea's Family Reunion 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 13 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 14 |
Mrs. Winterbourne 1996, PG-13) |
|
| 15 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Madea Goes to Jail 2006, PG-13) |
















