My Favorite Movies
| Andrea26's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Tamara 2005, R) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 7 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 9 |
Freedom Writers 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 11 |
License to Wed 2007, PG-13) |
|
| 12 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007, PG-13) |
|
| 13 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 14 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 16 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Hitcher 2007, R) |
|
| 18 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 19 |
The Butterfly Effect 2 2006, R) |
|
| 20 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 21 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 22 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 23 |
Click 2006, PG-13) |























