My Favorite Movies
| ancyedyvane's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 3 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 4 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 6 |
The Cheetah Girls 2 2006, G) |
|
| 7 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Stick It 2006, PG) |











