My Favorite Movies
| anayah8's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Romeo and Juliet 1976, Unrated) |
|
| 3 |
Schindler's List 1993, R) |
|
| 4 |
Shining Through 1992, R) |
|
| 5 |
Billy Jack 1971, PG) |
|
| 6 |
Billy Jack Goes to Washington 1977, PG) |
|
| 7 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Touched 2005, R) |
|
| 9 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005, PG) |
|
| 10 |
Beaches 1988, PG-13) |
|
| 11 |
Pure Country 2002, PG) |











