My Favorite Movies
| anadomrubio's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 3 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 4 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 5 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
300 2007, R) |
|
| 9 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |










