Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  anachronista's Rating My Rating
1
The Princess Bride 1987,  PG)
2
Erik The Viking 1989,  PG-13)
3
The Fifth Element 1997,  PG-13)
4
Dangerous Beauty 1998,  R)
5
Gladiator 2000,  R)
6
Hero 2002,  PG-13)
7
The 13th Warrior 1999,  R)
8
Strange Days 1995,  R)
9
Shakespeare in Love 1998,  R)
10
Serenity 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments