Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  anachoco22's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
2
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)
3
Fluke 1995,  PG)
4
Garfield: A Tail of Two Kitties 2006,  PG)
5
Marley & Me 2008,  PG)
6
Aquamarine 2006,  PG)
7
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
8
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
9
Bolt 2008,  PG)
10
Gladiator 2000,  R)
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
12
Rocky 1976,  PG)
13
Four Christmases 2008,  PG-13)
14
War of the Worlds 2005,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
16
A Walk to Remember 2002,  PG)
17
A Cinderella Story 2004,  PG)
18
The Notebook 2004,  PG-13)
19
The Incredibles 2004,  PG)
20
Finding Nemo 2003,  G)
21
Love Actually 2003,  R)
22
Mean Girls 2004,  PG-13)
23
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
24
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
25
Yes Man 2008,  PG-13)
26
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
27
Spider-Man 2002,  PG-13)
28
Bruce Almighty 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments