My Favorite Movies
| amyza78comel's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stardust 1974, Unrated) |
|
| 2 |
Stardust 1998, Unrated) |
|
| 3 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Shall We Dance 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Out of Sight 1998, R) |
|
| 7 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 8 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 9 |
X-Men - The Phoenix Saga 1992, Unrated) |
|
| 10 |
X-Men Origins: Magneto 2011, Unrated) |
|
| 11 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 12 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |
|
| 13 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 14 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 15 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 16 |
The Matrix Revisited 2001, Unrated) |
|
| 17 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Bewitched 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 20 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 21 |
Stardust: The Bette Davis Story 2006, PG) |
|
| 22 |
Star Dust 1940, Unrated) |





















