My Favorite Movies


  amyshearts08's Rating My Rating
1
Say Anything... 1989,  PG-13)
Say Anything...
Best Movie Ever!!!
2
Meet Me In St. Louis 1944,  Unrated)
Meet Me In St. Louis
Love, love, love it!
3
Satisfaction 1988,  PG-13)
Satisfaction
Awesome 80's movie!
4
Kiss The Girls 1997,  R)
Kiss The Girls
This is such an edge of your seat movie!
5
Singin' in the Rain 1952,  G)
Singin' in the Rain
True Classic!
6
Labyrinth 1986,  PG)
Labyrinth
Blast from my past!
7
The Hangover 2009,  R)
8
Hot Tub Time Machine 2010,  R)
9
Addicted to Love 1997,  R)
Addicted to Love
So funny!
10
Twilight 2008,  PG-13)
11
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
12
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986,  R)
13
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments