My Favorite Movies
| amylovesu01's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Troy 2004, R) |
|
| 3 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 4 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 5 |
The Football Factory 2004, R) |
|
| 6 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 7 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 8 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 9 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 10 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Snatch 2001, R) |











