My Favorite Movies
| amyhstokes's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Red Eye 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
My Girl 1991, PG) |
|
| 8 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 9 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Grease 1978, PG) |
|
| 11 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Look Who's Talking 1989, PG-13) |
|
| 13 |
Biggest Fan 2002, Unrated) |
|
| 14 |
Spanglish 2004, PG-13) |
|
| 15 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Casino Royale 2006, PG-13) |














