My Favorite Movies
| amychen0729's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 2 |
30 Years to Life 2001, R) |
|
| 3 |
Holiday in the Sun 2001, G) |
|
| 4 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 5 |
Zoey 101: Spring Break-Up 2006, Unrated) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 8 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 9 |
The Prince and Me 2 2005, PG) |
|
| 10 |
The Prince and Me 2004, PG) |
|
| 11 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 12 |
First Daughter 2004, PG) |












