My Favorite Movies
horror and comedy
| amybeacham4's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 2 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 3 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Saw II 2005, R) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
American Pie 1999, R) |
|
| 11 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 12 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |














