My Favorite Movies


  AmyBabez's Rating My Rating
1
Little Nicky 2000,  PG-13)
Little Nicky
little nicky was a funny amazing film. i loved the dog
2
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
kool
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
good and Jonny Depp is gorgous and olando Bloom
4
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
Cheaper by the Dozen 2
Fukin Funny Mate
5
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
The Rocky Horror Picture Show
Totally kwl
6
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
bloody brill i love it almost cried wen harry almost died
7
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
Coyote Ugly
good
8
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
funny makes ya want 2 wee yourself
9
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
very good
10
Jump In! 2007,  Unrated)
Jump In!
goood
11
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
more zac omg
12
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
so cool. Zac Efron looks so hot
13
Big Momma's House 2000,  PG-13)
Big Momma's House
fukin ace
14
Just My Luck 2006,  PG-13)
15
Toy Story 2 1999,  G)
Toy Story 2
i love disney
16
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
17
Angus, Thongs and Perfect Snogging 2008,  PG-13)
Angus, Thongs and Perfect Snogging
awsome, funny and Robbie is so so so fit

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments