My Favorite Movies
| amy4ever07's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 2 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 7 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 9 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 10 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 13 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Are We There Yet? 2003, PG) |
|
| 15 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 16 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 19 |
Yours, Mine & Ours 2005, PG) |
|
| 20 |
Chasing Liberty 2004, PG-13) |
|
| 21 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 22 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 23 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 24 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 25 |
Dead End 2003, R) |
|
| 26 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 27 |
The Messengers 2007, PG-13) |



























