My Favorite Movies


  amrwaga's Rating My Rating
1
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
2
Shrek 2 2004,  PG)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
5
Rocky 1976,  PG)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
8
Playing God 1997,  R)
9
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986,  R)
10
In Her Shoes 2005,  PG-13)
11
Brüno (Bruno) 2009,  R)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. amrwaga
    amrwaga posted 2 years ago

    wow they inspire me