Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  amor69007's Rating My Rating
1
Brokeback Mountain 2005,  R)
2
White Chicks 2004,  PG-13)
3
Bambi 1942,  G)
4
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
5
Remember the Titans 2000,  PG)
6
50 First Dates 2004,  PG-13)
7
Jeepers Creepers 2001,  R)
8
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
9
Selena 1997,  PG)
10
Superman Returns 2006,  PG-13)
11
Batman Returns 1992,  PG-13)
12
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
13
Without A Paddle 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments