Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ammukutty's Rating My Rating
1
Shrek 2 2004,  PG)
2
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
3
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
King Kong 2005,  PG-13)
6
Sex and the City 2008,  R)
7
I, Robot 2004,  PG-13)
8
Monsters, Inc. 2001,  G)
9
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
10
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
11
Iron Man 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments