My Favorite Movies


  amiefirefly's Rating My Rating
1
A Piece of the Action 1977,  PG)
2
Batman Begins 2005,  PG-13)
3
Batman 1989,  PG-13)
4
Batman Returns 1992,  PG-13)
5
Batman Forever 1995,  PG-13)
6
Batman Gotham Knight 2008,  PG-13)
7
Batman & Robin 1997,  PG-13)
8
Batman: The Movie 1966,  PG)
9
Batman: Mask Of The Phantasm 1993,  PG)
10
The Amazing Adventures of Little Batman 2007,  Unrated)
11
Star Trek Versus Batman 2006,  Unrated)
12
The Death of Batman 1993,  PG)
13
Batman: Holy Batmania 2004,  Unrated)
14
Batman and Robin 1949,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments