My Favorite Movies


  ami69xxx1's Rating My Rating
1
Rocky Balboa 2006,  PG)
2
Rocky IV 1985,  PG)
3
Rocky V 1990,  PG-13)
4
Rocky III 1982,  PG)
5
Rocky II 1979,  PG)
6
Rocky 1976,  PG)
7
Tango & Cash 1989,  R)
8
Stop! or My Mom Will Shoot 1992,  PG-13)
9
Cliffhanger 1993,  R)
10
First Blood (Rambo: First Blood) 1982,  R)
11
Rambo III 1988,  R)
12
Rambo: First Blood Part II 1985,  R)
13
Con Air 1997,  R)
14
High School Musical 2006,  G)
15
Grease 1978,  PG)
16
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
17
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
18
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
19
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
20
Mean Girls 2004,  PG-13)
21
Finding Nemo 2003,  G)
22
Step Up 2006,  PG-13)
23
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
24
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
25
White Chicks 2004,  PG-13)
26
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
27
Gladiator 2000,  R)
28
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
29
American Pie 1999,  R)
30
Shrek 2001,  PG)
31
A Cinderella Story 2004,  PG)
32
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
33
Scary Movie 2 2001,  R)
34
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
35
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
36
She's the Man 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments