My Favorite Movies
| amgsanz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw II 2005, R) |
|
| 2 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 7 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 8 |
City of Angels 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Phenomenon 1996, PG) |
|
| 11 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Sex and the City 2008, R) |
|
| 13 |
Saw V 2008, R) |













