My Favorite Movies
Give list a short description
| amg2403's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Departed 2006, R) |
|
| 2 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 3 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 8 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 9 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 10 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |










