My Favorite Movies


  amelinda's Rating My Rating
1
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
Its a g8 action filled film with an added luv triangle in
2
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
This fillm is ace
3
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
Everyone luvs shreck. I loved the frist one and i luv de second one this film is awsome !!!
4
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
5
Wedding Crashers 2005,  R)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
Hello Orlando Bloom at his cuteist lol g8 movie
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
8
8 Mile 2002,  R)
9
Scary Movie 2000,  R)
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
11
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments