Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  AmeliaLovesU's Rating My Rating
1
Holes 2003,  PG)
2
A Cinderella Story 2004,  PG)
3
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
4
Finding Nemo 2003,  G)
5
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
6
Shrek 2 2004,  PG)
7
Disturbia 2007,  PG-13)
8
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
9
She's the Man 2006,  PG-13)
10
Shrek 2001,  PG)
11
Big Momma's House 2000,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
14
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
15
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
16
The Breakfast Club 1985,  R)
17
The Even Stevens Movie 2003,  G)
18
The Pacifier 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments