My Favorite Movies
| amefroggy16's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Butterfly Effect 2 2006, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 4 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 6 |
Dragonfly 2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 9 |
The Skeleton Key 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Saw III 2006, R) |
|
| 11 |
Saw II 2005, R) |
|
| 12 |
Saw 2004, R) |
|
| 13 |
Bug 2006, R) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 16 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 17 |
Vanilla Sky 2001, R) |
|
| 18 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 19 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 20 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 21 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 22 |
The Green Mile 1999, R) |






















