My Favorite Movies


  amcavins's Rating My Rating
1
8 Mile 2002,  R)
2
A Cinderella Story 2004,  PG)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
4
Mean Girls 2004,  PG-13)
5
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
6
Pretty Woman 1990,  R)
7
The Longest Yard 2005,  PG-13)
8
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
9
White Chicks 2004,  PG-13)
10
Eight Below 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments