My Favorite Movies
| ambriannaone's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Wizard of Oz 1939, G) |
|
| 2 |
Purple Rain 1984, R) |
|
| 3 |
Pink Floyd - The Wall 1982, R) |
|
| 4 |
Grease 1978, PG) |
|
| 5 |
I Am Sam 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 8 |
The Exorcism of Emily Rose 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Alice in Wonderland 1951, G) |
|
| 10 |
Carrie 1976, R) |










