My Favorite Movies
| amberyoung101's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 2 |
Losing Isaiah 1995, R) |
|
| 3 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 4 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 8 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Jersey Girl 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Yours, Mine & Ours 2005, PG) |
|
| 14 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 15 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 17 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 18 |
Like Mike 2002, PG) |
|
| 19 |
Like Mike 2 2006, PG) |
|
| 20 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 21 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 22 |
Shrek the Third 2007, PG) |






















