My Favorite Movies
| AmberNicole99's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
An Officer and a Gentleman 1982, R) |
|
| 2 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 4 |
Fast Times At Ridgemont High 1982, R) |
|
| 5 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Saw 2004, R) |
|
| 7 |
Coal Miner's Daughter 1980, PG) |
|
| 8 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 9 |
The Departed 2006, R) |
|
| 10 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 12 |
Troy 2004, R) |
|
| 13 |
Dead Man Walking 1995, R) |
|
| 14 |
Bee Movie 2007, PG) |
|
| 15 |
Beaches 1988, PG-13) |
|
| 16 |
Steel Magnolias 1989, PG) |
















