My Favorite Movies
| ambermarkins's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Domino 2005, R) |
|
| 5 |
Hanging Up 2000, PG-13) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
The Exorcist 1973, R) |
|
| 8 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 9 |
The Interpreter 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 11 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 12 |
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! 2002, Unrated) |












