Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  amberh101's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Best movie ever made... Johny Depp!!!!
2
The Ringer 2005,  PG-13)
The Ringer
It is soo danm funny.... LOL...
3
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
I love Harry Potter
5
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
I love Eminem......
6
I Am Sam 2001,  PG-13)
7
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
Awsome movie
8
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
Paul Walker... Drools...
9
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
I loved the book when I was younger so I had to see it...
10
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
one of my all time fave movies.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments