My Favorite Movies


  amazonapr12's Rating My Rating
1
Finding Nemo 2003,  G)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
Mulan 1998,  G)
6
Mulan II 2004,  G)
7
Ice Age 2002,  PG)
8
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
9
Everyone's Hero 2006,  G)
10
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
11
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
12
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
13
XXX 2002,  PG-13)
14
The Pacifier 2005,  PG)
15
Jeepers Creepers 2001,  R)
16
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
17
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
18
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
19
The Ring 2002,  PG-13)
20
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
21
The Ring Two 2005,  PG-13)
22
Tom and Jerry: The Magic Ring 2001,  Unrated)
23
Saw (short film) 2003,  Unrated)
24
Saw II 2005,  R)
25
Saw III 2006,  R)
26
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
27
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
28
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
29
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
30
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments