My Favorite Movies
| amarie198778's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 2 |
Superbad 2007, R) |
|
| 3 |
American Pie Presents: Beta House 2007, R) |
|
| 4 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Grease 1978, PG) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 9 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 14 |
Shrek 2 2004, PG) |














