My Favorite Movies
| amarenteonyx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Final Destination 2009, R) |
|
| 2 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 4 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 5 |
Notting Hill 1999, PG-13) |
|
| 6 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 9 |
Sleepless in Seattle 1993, PG) |
|
| 10 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 11 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 12 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Breaking Up 1997, R) |













