My Favorite Movies
| AmandaAutopsy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 4 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 5 |
Saw 2004, R) |
|
| 6 |
Scream 1996, R) |
|
| 7 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 8 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 9 |
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene 2006, Unrated) |
|
| 10 |
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! 2006, Unrated) |










