My Favorite Movies


  amanda000111's Rating My Rating
1
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
Funny, Funny, ha ha.
2
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
havent seen it yet. want to
3
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
zac efron lost his hottieness :(
4
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
BEST MOVIE EVER!!! I WANT TO MARRY RICKY BOBBY!!!!!! HOT STUFF!!!
5
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
The Dukes of Hazzard
wooowe
6
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
awsome oorah
7
Just Friends 2005,  PG-13)
Just Friends
loved it he turns out 2 be really hot!
8
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
very funny
9
Weekend at Bernie's 1989,  PG-13)
Weekend at Bernie's
awsome
10
Weekend at Bernie's II 1993,  PG)
Weekend at Bernie's II
awsome
11
Walking Tall 2004,  PG-13)
Walking Tall
the rock is HOT!!!!!!!!
12
Wild Hogs 2007,  PG-13)
Wild Hogs
so funny and weird at the same time!!
13
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
so cool this guy in the movie is so cute ladies u need 2 see it! :)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments