My Favorite Movies
| alysiasexy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw 2004, R) |
|
| 2 |
Saw II 2005, R) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 5 |
Hustle & Flow 2004, R) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Black Christmas 1974, R) |
|
| 9 |
Jingle All the Way 1996, PG) |
|
| 10 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 11 |
All Dogs Go To Heaven 1989, G) |
|
| 12 |
All Dogs Go To Heaven 2 1996, G) |
|
| 13 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 14 |
House of 1000 Corpses 2002, R) |
|
| 15 |
The Black Dahlia 2006, R) |
|
| 16 |
Black Christmas 2006, R) |
|
| 17 |
Christmas with the Kranks 2004, PG) |
|
| 18 |
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988, R) |
|
| 19 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 20 |
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989, R) |
|
| 21 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 22 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 23 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 24 |
8 Mile 2002, R) |
























