Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  alynn1968's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
Roll Bounce 2005,  PG-13)
3
Friday 1995,  R)
4
Wake of Death 2004,  R)
5
White Chicks 2004,  PG-13)
6
What's Love Got To Do With It? 1993,  R)
7
Their Eyes Were Watching God 2005,  Unrated)
8
Nine Months 1995,  PG-13)
9
Big Trouble in Little China 1986,  PG-13)
10
Purple Rain 1984,  R)
11
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
12
The Last Dragon 1985,  PG-13)
13
Kiss of the Dragon 2001,  R)
14
Enter the Dragon 1973,  R)
15
Harlem Nights 1989,  R)
16
The Mummy 1999,  PG-13)
17
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
18
Mrs. Doubtfire 1993,  PG-13)
19
The Bourne Identity 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments