My Favorite Movies
| alydawn's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 2 |
Cars 2006, G) |
|
| 3 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 5 |
White Oleander 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 8 |
Aeon Flux 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 10 |
The Golden Child 1986, PG-13) |
|
| 11 |
Bless the Child 2000, R) |
|
| 12 |
Red Dragon 2002, R) |
|
| 13 |
White Noise 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Evita 1996, PG) |
|
| 15 |
Unleashed (Danny the Dog) 2005, R) |
|
| 16 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Alpha Dog 2006, R) |

















