My Favorite Movies
| alycat769's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lilo & Stitch 2003, G) |
|
| 2 |
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch 2005, PG) |
|
| 3 |
Stitch! The Movie 2003, G) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 6 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 7 |
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000, G) |
|
| 8 |
Eight Below 2006, PG) |
|
| 9 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |
|
| 10 |
Howl's Moving Castle 2005, PG) |
|
| 11 |
Spirited Away 2001, PG) |











