My Favorite Movies
| alya1993's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 8 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 9 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Others 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Chocolat 2000, PG-13) |











