Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  alunatic's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
johnny is hot
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Anger Management 2003,  PG-13)
Anger Management
i feel pretty and witty and gay
5
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
the shoes lame
6
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
7
Spider-Man 2002,  PG-13)
8
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
9
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
The Da Vinci Code
soooooooooo scary
10
Stick It 2006,  PG)
Stick It
uch wouldn't u luv 2 do some of dat
11
Honey 2003,  PG-13)
12
Shrek 2001,  PG)
Shrek
betta out then in i always say
13
Shrek the Third 2007,  PG)
14
Shrek 2 2004,  PG)
15
Scary Movie 2000,  R)
16
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
17
Scary Movie 2 2001,  R)
18
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
19
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
20
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
21
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
22
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
23
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
24
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
25
Meet the Parents 2000,  PG-13)
26
Meet the Robinsons 2007,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments