Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Alsya2586's Rating My Rating
1
King Kong 2005,  PG-13)
2
Love Aaj Kal 2009,  Unrated)
3
Quicksand: No Escape 1991,  PG-13)
4
Italians 2009,  Unrated)
5
Swades 2004,  Unrated)
6
Kuch Kuch Hota Hai 1998,  Unrated)
7
The Santa Clause 1994,  PG)
8
Days of Santiago (Dias de Santiago) 2004,  Unrated)
9
Merry Christmas, Mr. Lawrence 1983,  R)
10
Inkheart 2008,  PG)
11
Virgin Rose (Una Rosa de Francia) 2006,  Unrated)
12
Kristen's Fairy House 2004,  Unrated)
13
L' Amore è Eterno Finché Dura (Love Is Eternal While It Lasts) 2004,  Unrated)
14
Maria Full of Grace 2003,  R)
15
Funny People 2009,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments