My Favorite Movies


  alovera2's Rating My Rating
1
The Object of My Affection 1998,  R)
2
Now and Then 1995,  PG-13)
3
Serendipity 2001,  PG-13)
Serendipity
This is one of the best movies ever..it made me cry.
4
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
5
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
6
A Cinderella Story 2004,  PG)
7
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
8
Legally Blonde 2001,  PG-13)
9
A League of Their Own 1992,  PG)
10
Bring It On 2000,  PG-13)
11
Scary Movie 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments