My Favorite Movies
| almc11's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Rock 1996, R) |
|
| 2 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 3 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 4 |
The Departed 2006, R) |
|
| 5 |
Scarface 1983, R) |
|
| 6 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 8 |
Menace II Society 1993, R) |
|
| 9 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 11 |
Kindergarten Cop 1990, PG-13) |











