My Favorite Movies
| ally4u06's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 3 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 6 |
Madea's Family Reunion 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Wolf Creek 2004, R) |
|
| 9 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 11 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Step Up 2006, PG-13) |











